Сумна новина розбурхала ЗМІ. 37-річна Наталія Юннікова померла в лікарні, куди її привезли після падіння будинку. Популярна актриса померла, не приходячи до тями, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Це вбивство українців!”: Депутат від БПП звинуватив Гройсмана в страшному злочині

Численні шанувальники негайно відреагували на сумне повідомлення. "Шкода актрису і людини !!! Співчуваємо рідним і близьким! У неї була коротка, але яскраве життя і роль, яку не забудуть глядачі! Благородство і стриманість, …. все було в цій ролі!", "Просто не віриться! !! Шкода, що її немає! "," ох ну ялинки палиці "," Царство небесне "," кошмар "," Як шкода ", – висловили свої емоції зажурені фанати.

Нагадаємо, у зірки серіалу "Повернення Мухтара" Наталії Юннікова відбулося обширний крововилив в мозок. Вона у важкому стані перебувала в реанімації. Відомо, що артистка впала у себе вдома, вдарилася головою і відразу втратила свідомість. Лікарі ввели її в штучну кому і підключили до апарату штучної вентиляції легенів.

Режисер Володимир Златоустівський, з яким колись співпрацювала актриса, розповів, що, наскільки йому відомо, особливих проблем зі здоров'ям у Юннікова не було. Але, на думку режисера, самотність і незатребуваність могли стати причинами трагедії.

"Вона була поза театром, не була членом Спілки кінематографістів. Я знаю, що вона відійшла від всього … Звичайно, вона сумувала від самотності, їй було важко. Її весь час непокоїла незатребуваність в професії, тому що після" Мухтара ", після того як я її знімав, практично ніхто цього не робив ", – розповів Злотоустовскій, зробивши наголос на тому, що Юннікова була" дуже самотньою людиною ".