Скандальна українська телеведуча Сніжана Єгорова, яка відома своїми політичними висловлюваннями в прямому ефірі заявила про те, що “влада знущається над людьми”. Також вона зазначила, що рішення уряду про введення певних протикарантинних заходів нераціональне.

Так, артистка розкритикувала ініціативу прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відстежувати контакти українців за допомогою QR-кодів, а також ідею обладнання тимчасових госпіталів для хворих COVID-19 в непридатних для цього приміщеннях – наприклад, у Палаці спорту в Києві.

Про це йшла мова в прямому ефірі телеканалу NewsOne.

“На мій погляд, довести країну до такого стану, в якому ми всі зараз перебуваємо – немислимо. Що взагалі відбувається? Практично за рік пандемії абсолютно нічого не було зроблено владою.”Коронавірусний фонд” розграбований, витрачений на дороги. Вибирають якісь дивні місця для обладнання госпіталів, як, наприклад, Палац спорту в Києві або Морський вокзал в Одесі. Для будь-якої розсудливої ​​людини зрозуміло, що ці місця – непридатні для цього. У той же час це не зрозуміло людям, які сидять у Верховній Раді “, – емоційно висловилася Єгорова.

Також телеведуча зазначила, що, можливо, люди, які стоять при владі, не розуміють всієї трагедії, тому що вони повністю забезпечені державою, у них немає проблем з роботою або фінансами.

“Вони живуть на повному забезпеченні народу України, на наші податки. Я думаю, що в найближчому майбутньому результати цих дій будуть на обличчя. Як то кажуть, по весні ми порахуємо тих кошенят і курчат, які так несамовито знущаються над українським народом. І коли вони будуть бігти і перевертатися – будуть згадувати свої вчинки “, – додала вона.

Відзначимо, що раніше ми повідомляли про те, що Сніжана Єгорова виступила проти карантину вихідного дня в Україні і заявила, що принципово відмовляється носити медичну маску.

Артистка також розкритикувала українську владу, назвавши депутатів “мавпами”. На її думку, локдаун в країні стане “знищенням” народу.

Про це йшлося в прямому ефірі телеканалу “Україна 24” в передачі “Ток-шоу №1“.

“Я особисто взагалі проти карантину, більш того, я принципово не ходжу в масці нікуди! Для того, щоб люди не хворіли і не вмирали, треба не в масках ходити, а піднімати систему медицини, щоб наші лікарі не виїжджали працювати в інші країни. Ми ходимо постійно по ефірах і сидимо там без масок, але якщо ми ще не здохли всі, значить і люди без масок виживуть. І не потрібно народ робити ідіотами, люди не ідіоти!” , – заявила телеведуча.

Вона зазначила, що влада в країні не зацікавлена в тому, щоб захищати інтереси народу, а намагається “знищити культуру” і отримати вигоду для себе.

“Деяким “мавпам”, які сидять у Верховній Раді, вибачте, я не буду політкоректною, нецікаві процеси, які відбуваються в країні, де криза і війна. Тому що тільки люди, які ніколи, ніде і нічому не вчилися, які не люблять інших людей, цікавляться виключно питанням, скільки грошей в конвертах вони отримають за те, що будуть лобіювати далекі від народу України інтереси. Їхні дії націлені на знищення цього народу, займаються геноцидом медицини, освіти, культури…” , – висловилася Єгорова.