Країну трясе! Почалося немислиме, жорстокі затриманя – більше 500 осіб. Відступати не збираються: виходять на лід і…

Протести в Росії на підтримку опозиціонера Олексія Навального супроводжуються жорсткими затриманнями. На даний момент відомо про понад 500 затриманих.

Про це повідомляє російський правозахисний ресурс ОВД-Інфо.

За даними правозахисників, затримано 519 осіб, з них 110 у Владивостоці, де протестувальники вийшли на лід та водили хороводи. Далі за кількістю затриманих йдуть Красноярськ і Новосибірськ.

Тим часом російські ЗМІ публікують кадри жорстких затримань. Так, наприклад, в Уфі затримали пенсіонерку. П’ятеро поліцейських то піднімаючи, то опускаючи, тягли жінку до автозака.

Крім того, масові протести вже почалися в найбільших містах Росії – Москві і Санкт-Петербурзі. У російській столиці вже затримано майже 40 осіб. Нижче кадри затримань на Піонерській площі в Петербурзі.

Поліція попереджає учасників акцій по всій Росії про те, що вони незаконні.

Нагадаємо, що сьогодні протести проходять в десятках міст Російської Федерації.

Також повідомлялося, що Фонд боротьби з корупцією Навального звернувся до президента США Джо Байдена з проханням ввести санкції проти оточення президента Росії Володимира Путіна. Зокрема, фонд просить ввести санкції проти олігарха Романа Абрамовича, міністра охорони здоров’я Михайла Мурашка та інших.