Керівництво Російської Федерації восени планує вдатися до нової спроби дестабілізації України, використовуючи стару тему з "захистом російськомовних", яка передбачає подальше вторгнення регулярних військ, передає Корупція.Інфо.

Відповідну інформацію, якою володіє Служба безпеки України, озвучив на брифінгу 13 квітня заступник голови СБУ Віктор Кононенко, передає LIGA.net.

Популярне: "Оголошення війни Росії…": Турчинов приголомшив своєю заявою

За його словами в оточенні глави РФ Володимира Путіна існує група, яка поставила собі за мету створити передумови для введення восени 2018 року російських військ в Україну під приводом "захисту російськомовного населення".

Кононенко стверджує, що для здійснення такого задуму Москва нібито планує задіяти криміналітет, "спортсменів" і інші навколокримінальних структури "для побиття учасників проросійських заходів і хресних ходів".

При цьому представник СБУ не став уточнювати деталі.

Секретар РНБО Олександр Турчинов в свою чергу заявив, що в будь-який момент проти України можуть бути задіяні 260 тисяч російських солдатів, близько 3500 танків і до 4000 артсистем, і що Росія розмістила ОТРК «Искандер» на кордоні з Україною.