Росіяни у Херсоні зараз готуються до «керованого відходу», щоб під час неминучої поразки не втікати хаотично. Так вважає колишній глава Генштабу Великої Британії, генерал Річард Даннатт.

“Росіяни, очевидно, думають над тим, щоб спробувати перетворити те, що, ймовірно, є неминучою поразкою на якийсь керований погляд, щоб це виглядало менш хаотичним з їхньої точки зору”, – сказав Даннатт.

Він також наголосив, що росіяни відстають на полі бою. І саме це, на думку генерала, зумовило ракетний терор проти критичної інфраструктури України.

Даннатт також прокоментував російську пропаганду про нібито плани України використати «брудну бомбу».

Він погоджується з тим, що мета таких вкидань – викривити бачення широкої картинки подій.

Генерал має сумніви, що росіяни можуть провести операцію «під чужим прапором», оскільки навряд чи вони захочуть скидати бомбу на українські регіони, які вважають своїми після недавньої анексії.

“Цього не станеться, якщо в Кремлі ще залишилася хоч якась логіка”, – вважає Даннатт.

Нагадаємо, російські звинувачення на адресу України пролунали на тлі повідомлень про те, що російські війська можуть залишити правобережну частину Херсонської області.

Заяви рф – це залякуванням на тлі військових невдач Москви на полі бою. Вони є продовженням давньої інформаційної кампанії Росії.