"Євробачення" давала Кремлю прекрасний шанс, але він не захотів ним скористатися.

Міг відправити в Київ Андрія Макаревича, Аллу Пугачову – будь-якого іншого виконавця не з "крымнаш" і гарантовано виграти. Не захотів, бо розум, а не тільки честь і совість остаточно стали непотрібним дефіцитом в РФ, – Корупція Інфо

Москва налаштована на продовження підленької війни нишком, а "Євробачення" в Києві сильно б'є по кремлівським міфам. Тому Кремль в ньому брати участь навіть не збирався. Довелося б визнати Україну успішною державою, транслювати сюжети зі спорожнілого, замерзлого і вимерлого Києва, на вулицях якого "Правий сектор" влаштовує іспити з української мови та літератури, а не здали вішає на стовпах. Російський тележурналіст у такому Києва – це нонсенс, і його репортажі повинні виглядати як шифровки Штірліца і Кет з Берліна. Євробачення в Києві – це провал всієї трирічної пропаганди Кремля й участь у ньому для РФ смерті подібно. Відео ряд з Хрещатика – це удар в підкірку навіть самого тупого з росіян, хто вірить у те, що три роки Сбербанк Росії працював у "фашистській" Україні як явкова квартира, а тепер її вирахували й замурували.

У Кремлі усвідомлювали – "Євробачення" в Києві – це загроза існуванню РФ, підрив "дружби народів" та обороноздатності. Тому ті з кремлівських, хто прості як кут будинку, відразу пропонували його бойкотувати. Ті, хто читав Достоєвського і Леніна, пропонували більш складний варіант: зробити так, щоб Україна сама не впустила протеже Кремля, ніж знову довела б, що Порошенко – "цинічний бандера". Юлія Самойлова виявилася ідеальним кандидатом для такої операції: співає в колясці й підтримує анексію Криму.

Знову як у 2016 р. з паралімпійцями Москва буде кричати: наших інвалідів ображають! Але МОК тоді був невблаганний. У МОК вирішили, якщо Москва у своїх олімпійців влила стільки мільдонія, то в паралімпійців увіллє більше. Почнеш відловлювати – буде кричати: інвалідів принижують! Не пустиш – теж буде кричати. Тож МОК явив гуманність і не пустив російських паралімпійців, ніж визволив їх від мільдонія але не позбавив себе від образ з Москви.

Але влаштувавши сцену з Самойлової, Кремль вирішив тільки половину своєї проблеми. Тепер він на "законних підставах" може не брати участь в Євробаченні й зберегти всі міфи своєї пропаганди. Росія врятована, але не остаточно, оскільки для повного її порятунку необхідно зірвати Євробачення в Києві, щоб довести росіянам – Україна не відбулася і не дружите з "гейропейцями". Це завдання № 1 всього "російського світу" на квітень і травень.

Рожева мрія Кремля, – щоб "Євробачення" не відкрилося через бої на фронті й терактів в Києві. Блакитна мрія, – якщо з'явиться, то щоб швидко закрилося через теракти і бої або минуло зім'ято. Межа мрій, – щоб хто-небудь в травні, хоча б "справжні бандерівці" скинули "цинічного бандеру" та "хунту".

Потім Медведчук їм допоможе зробити "Український вибір" і передати владу Оппоблоку і всієї іншої партії капітуляції. Тому в Оппоблока поки одна задача – сидіти тихо і не метушитися.

Популярне: ТЕРМІНОВО: Україною шириться смертельний вірус, який забирає життя немовлят


У відповідь на "Євробачення" в Єнакієве та Вуглегірськ оголосили "військові збори" на місяць для всіх з 18 до 50 років. "Збори" починаються з 27 березня. День участі – 500 руб. Строго по кошторису: 30 днів на 500 рублів – і горезвісні 15-ти тисячники. Нікого після цих місячних курсів "молодого бійця" 27 квітня додому не відпустять, а оголосять "Республіка" в небезпеці!" і поженуть у наступ.

Україні бої і наступ перед "Євробаченням" ні до чого, але вони потрібні Кремлю. Не стільки для того, щоб намагатися зрушити на пару кілометрів лінію фронту, для того, щоб світові ЗМІ заповнили новини про бої і війну в Україні. Розрахунок, багато європейців, прочитавши їх, не ризикнуть їхати на "Євробачення" у країну, де йде війна.

Деякі найманці і "ополченці" зрозуміли: Кремль їм готує долю жертовних ягнят, і починають тікати, хто в Росію, хто в Україну. Два випадки вже стали надбанням гласності, але вони не єдині. Прикордонникам РФ відведена роль сталінського заградотряда.

Бо європейці дружать з географією краще, ніж росіяни, які шукають Крим біля Сирії, то в Київ приїдуть. Для залякування цієї категорії Кремль вбивством Дениса Вороненкова і підпалом складів у Балаклії запустив операцію ? теракти і диверсії по всій Україні. Київ на почесному першому місці як "мати міст руських".

Уколов парасольками й чаю з полонієм не буде, – їх клопітно готувати. Росія запускає масовий і неизбиральний терор проти українців – вибухи в людних місцях і обов'язково саморобних пристроїв, апробовані у Франції й Великобританії автомобілі з водіями-терористами і просто самотній "російська людина" з сокирою на вулиці. відносною новацією будуть "неслухняні" собаки, розривають людей.

Мету не тільки залякати і зірвати Євробачення. Більш широка мета – створити ситуацію хаосу і страху, в якій "справжні бандерівці" і що приєдналися до них, звинуватять "цинічного бандеру", СБУ і поліцію в неспроможності протидіяти російським терористам. Цю схему РФ апробувала в 2015-2016 рр. у Франції проти соціаліста Олланда, ніж підняла рейтинги Ле Пен, Саркозі та іншим, які обіцяли відразу зловити всіх терористів і не пускати в країну мігрантів.

У нашій ситуації у РФ ще є розрахунок: "справжні бандерівці" будуть не лише закликати до дострокових виборів президента, але і намагатися що-небудь захопити і знову підірвати гранату на мітингу біля Верховної Ради. Без Парасюка це дійство точно не обійдеться, ще й "товариші" з РФ в допомогу під'їдуть. Організація масовки з захисників прав ЛГБТ, жінок, переселенців, вкладників, "солдатських матерів" та звільнених суддів на місці покладається на Медведчука з партією капітуляції.

Позитивно те, що це буде останньою серйозною спробою Москви влаштувати путч рашистов в Україні. Останній, бо вона має кілька природних дефектів, які об'єктивно прирікають її на невдачу. Дуже скоро в РФ майже всі будуть сильно шкодувати про те, що не завадили Кремлю "провернути" цю операцію.

Але нічого не поробиш. На жаль, половина росіян такі ж інваліди на голову, як і Юлія Самойлова, а всі інші органи чуття, крім смакових і сексуальних, у них давно атрофовані. Продовжуйте в тому ж дусі, – в Китаї з 22 березня тихо почали відмикати мережу "Однокласники" живуть в країні росіянам. Україна – не Китай і не Франція, у нас є і свої методи боротьби з російськими терористами.