Putin

Прес-служба президента Російської Федерації Володимира Путіна знову надала «черству» інформацію за свіжу. Мова йде про сьогоднішню зустріч російського президента з головою Верховного Суду РФ.

Сьогодні, 13 березня, прес-служба Кремля подала інформацію, що нібито зниклий Володимир Путін з’явився на публіці та провів зустріч із головою Верховного Суду РФ В'ячеславом Лебедєвим.

Як доказ достовірності проведеної зустрічі прес-служба надала фотозвіт, який мав би підтвердити відповідність сьогоднішньому дню. Проте черговий обман прес-служби Кремля і на цей раз викрили.

Опубліковані, нібито актуальні, фотографії президента РФ знову виявилися старими. Про цей факт говорить годинник, який ще й досі знаходиться на столі Володимира Путіна, хоча його там уже не повинно бути, оскільки саме цей годинник глава РФ декілька днів тому подарував Рамзану Кадирову. 

Зауважимо, 11 березня, глава Чечні Рамзан Кадиров похвалився саме цим годинником, який йому подарував Володимир Путін. Відзначимо, цей годинник президенту РФ подарував нащадок Шейха Батал-Хаджі Белхароева – Султан-Хаджі.

"На прощання мені подарували дорогий подарунок – годинник, який стояв на робочому столі Президента Росії Володимира Путіна. Султан-Хаджі розповів, що Путін подарував їх Мурату Зязикову, (екс-президент Республіки Інгушетія, звільнений Путіним у 2008 році – ред.), а він підніс йому. Я подякував за безцінний подарунок, побажав родині Султан-Хаджі здоров'я і благополуччя", – написав Рамзан Кадиров.

Отож, виходить, що прес-служба Кремля подає «черству» інформацію за свіжу.

 

 

 

Джерело: Преса України