novorosia

Неофіційний куратор терористичних республік помічник президента РФ Владислав Сурков таємно відвідав ЛНР. Під час закритого засідання керівництва «республіки» Сурков поставив терористів перед фактом їх повної непотрібності Росії. 

Під час зустрічі помічник російського президента заявив засумувавшим ватажкам терористів про те, що про включення до складу Росії донбаських «республік» доведеться забути.

«Ні ЛНР, ні ДНР нам не потрібні», – заявив Сурков.

Шоковані бойовики намагалися дізнатися, на що ж далі будуть існувати «республіки» – що ж їм «робити далі».«Можете вирізати фігурки з дерева і продавати», – відповів куратор з Кремля.

Варто відзначити, контррозвідка СБУ також збирає докази причетності Суркова до управління групами спецназу ФСБ, які співпрацювали з колишнім керівництвом СБУ під час лютневих подій на Євромайдані.

«Зокрема встановлено, що в січні 2014 року групою ФСБ, яка працювала в СБУ і зустрічалася з колишнім керівництвом держави та уряду, керував високопоставлений генерал на прізвище Жало. Ця група, як і інші, координувалася тим самим громадянином РФ 1964 року народження», – сказав голова СБУ Валентин Наливайченко.

Джерело: Корупція.інфо ‡агрузка...