У Малиновському районі Одеси жінка систематично знущалася над своєю 2-річною дитиною. Місцеві мешканці викликали поліцію. Проте ніякої реакції. . За допомогою вони звернулися до волонтера Любові Любушкіної, про це вона повідомила у Facebook та опублікувала відео неадекватної поведінки матері.

"Жінка повідомила, що у них в будинку навпроти сусідка знущається над маленькою дитиною: б'є, кричить, жбурляє. Неодноразово сусіди викликали поліцію, ходили до дільничного. Приїхала поліція в п'ятницю, 21 вересня, поговорили з несамовитою мамою, побачили її неадекватність і поїхали. Сказали чекати понеділка! Крики не припинялися 2 дні. Сусіди знову викликали поліцію, ніхто не приїхав. Пішли до дільничного, він розвів руками і заяву не прийняв", – пише Любушкіна.

Псопулярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Сьогодні, 24 вересня, за словами волонтера, з нею зв'язалися з офісу Уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби. Також ситуацію під контроль взяла Служба у справах дітей.

"Дитину ніхто в образу не дасть", – запевнила Любов Любушкіна.

Нагадаємо, що в одному із сіл Подільського району на Одещині правоохоронці відібрали у жінки 4-місячну доньку. Дитина була занедбана. Все тіло в ранах.