Глава національно-культурної автономії греків анексованого Криму Іван Шонус закликав перейменувати вкрадений у України півострів, передає Корупція.Інфо

"Греки принесли на півострів цивілізацію, і назва була дана грецька. Довгий час півострів називався Тавридою, тому нікого не ображаючи, знаючи, що є такі прецеденти в Росії, як Північна Осетія – Аланія, Якутія (Саха), відповідно Крим теж заслуговує всі підстави історично називатися Республіка Крим – Таврида. Ми виступаємо з ініціативою звершення цього факту ", – сказав РІА Новини Шонус.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

 

На його думку, це рішення, в разі його прийняття, стане ще одним мотивом затвердження російського Криму, так як, згідно маніфесту Катерини II про прийняття до складу Росії, півострів не тільки увійшов в Таврійську губернію, а й довгий час називався Тавридою.

Шонус підкреслив, що кримські греки вже звернулася з офіційним листом до органів влади різних інстанцій.

"Нам відповіли, що це можлива ситуація, але є ряд складнощів. Потрібно обгрунтування і вивчення цього процесу. Ми далі продовжуємо це питання виносити на дискусійні майданчики, де присутня наукова еліта", – сказав Шонус.