Нинішній глава Криму Сергій Аксьонов заявляє, що півострів не в змозі забезпечити себе продуктами. Як повідомляє в неділю, 21 червня, український фінансовий портал «Гроші в Україні», про це Аксьонов повідомив на Петербурзькому міжнародному економічному форумі, передає Корупція.Інфо
 


«Ми так чи інакше з материкової частини РФ багато завозимо. Це стосується і будівельних матеріалів і продуктів харчування. І імпортних товарів ми майже не отримуємо. У нас закрито залізничне та морське сполучення», – розповів він.


За словами Аксьонова, молочними продуктами кримські підприємства можуть забезпечити лише половину потреби Криму, решта завозиться з материкової частини Росії. Хлібом держпідприємства Криму «закривають» лише 50% від потреби, другу половину виробляють приватні компанії.

Як повідомлялося,Україна досі закриває більшу частину потреби Криму в продуктах харчування.


Між тим, за даними заступника міністра промислової політики Криму Костянтина Равича, сьогодні частка російських товарів в Криму наблизилася до 80%. «Що стосується поставок з України, то на сьогоднішній день відбувається диверсифікація поставок, і практично вже 80% продукції йде безпосередньо з Російської Федерації, тому від України ми будемо залежати все менше і менше», – сказав Равич на прес-конференції в середині червня.