Колишній президент Грузії і екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі дав інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, під час якого прозвучало декілька скандальних заяв.

І так Саакашвілі згадав одну розмову з чинним президентом України Петром Порошенко про те, що він готовий змиритися з окупацією Криму заради членства в НАТО.

"Коли відбувалися ці події (окупація Криму), у мене була розмова з Петром Порошенком. Він мені сказав: Знаєш, Міша, звикся з думкою про те, що Південна Осетія і Абхазія ніколи не повернуться в Грузію. Точно так само ми повинні змиритися з ідеєю, що Криму у нас не буде, але зате у нас буде членство в Євросоюзі і НАТО", – розповів Саакашвілі.

Також екс-президент Грузії розповів про своє ставлення до Юлії Тимошенко.

"У мене до неї своя слабкість є. Я її знаю багато років. У нас багато розбіжностей. Але коли мене позбавили громадянства, вона висловила солідарність. Вона реально сильна людина. Вона політик у чистому вигляді".

Не забув Саакашвілі розповісти і про своє повернення в Україну. За його словами це станеться 1 квітня.

"У мене є електронний квиток на 1 квітня цього року. З Варшави я лечу в Київ, о 14.05 я планую приземлитися в Борисполі. Цей квиток я взяв, бо впевнений: Порошенко не пройде у другий тур і я більш ніж впевнений, що після цього жоден прикордонник не виконає наказ Порошенко не пускати мене в Україну", – сказав Саакашвілі.

1 квітня – наступний день після першого туру президентських виборів, які відбудуться 31 березня.

У прикордонній службі вже заявили, що пропускати Саакашвілі в Україну не збираються – ні зараз, ні 1 квітня.

"Дана особа не є громадянином України і немає підстав для його в'їзду в Україну до 2021 року", – сказав речник Держприкордонслужби Олег Слободян.