рефат чубаров кор

Україна зберегла залежність Криму по продовольчих позиціях на 60-80%. Тепер головне – вміло цією перевагою скористатися, насамперед для захисту громадян України від арештів, викрадень, переслідувань і будь-якого виду дискримінації.

Про це заявив голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, пише видання "ZN.UA", передає Корупція.інфо

Після чергового тиску з боку ФСБ на правозахисників, він повідомив у п'ятницю вранці на своїй сторінці в facebook про можливі кроки у відповідь, які можна назвати "продовольство в обмін на свободу".

"Безперечно, що патологічна ненависть кримської влади до активістів кримськотатарського національного руху, який виступає на захист прав свого народу і відстоює в окупованому Криму права людини незалежно від національності, перейшла всі мислимі і немислимі межі. Упевнений, що посилені консультації, які проводяться нами в ці дні у Києві і за межами України, дозволять нам незабаром встановити жорсткий зв'язок поставок продуктів харчування та інших товарів на окупований півострів з материкової України від стану прав людини в Криму. Мова йде не про те, щоб приректи жителів Криму на голод (упаси Всевишній!), а змусити окупаційну владу дотримуватися прав людини", – зазначив Чубаров.

Інформації про ідею блокування продовольчих поставок з України до Криму, щоб добитися уваги влади і звільнити незаконно затриманих проукраїнських активістів, також підтвердило джерело видання.

"Якщо влада України не буде вживати рішучих дій для звільнення арештованих кримських активістів, припинення переслідувань інакомислячих та захисту прав громадян України, ми будемо це робити самі. Ми перекриємо цей ганебний конвой з продовольством, який йде кожен день на Крим для підтримки окупантів та їх армії . Для цього не треба багато людей (хоча їх знайдеться чимало, повірте, не тільки кримських татар – патріотів багато), коштів, тим більше зброї. Ми мирні люди, але терпіти більше це б… не будемо", – повідомило джерело.