порош

Відомий кримськотатарський журналіст Айдер Муждабаев вважає, що історія з договором про постачання електроенергії в Крим є першим самостійним успіхом української зовнішньої політики.

Про це він написав у своєму блозі на "Крим. Реалії", передає Корупція Інфо

"Чесно кажучи, навіть враховуючи жорстку позицію кримськотатарського меджлісу, від української влади я такого не очікував (занадто багато було до цього фактів, що свідчили про існування підкилимних домовленостей). Визнаю, що помилявся. Щось там, мабуть, виросло – чи то з допомогою меджлісу, чи то якось ще, неважливо ", – написав журналіст.

Муждабаев зазначив, що після Нового року Москва поставлена ​​Києвом у явно програшну ситуацію, коли люди сидітимуть без світла і мерзнути взимку в прямому сенсі слова через двох слів у контракті.

"На мій особистий погляд," соцопитування "в цій ситуації виглядає не сильним, а слабким і метушливим ходом:" Цар умиває руки "." Низовим "підтвердженням даної тези може служити моя раптова листування з жителем Сімферополя, який ходив зустрічати Новий рік на центральну площу, а потім чомусь вирішив поділитися враженнями зі мною ", – розповів журналіст.

При цьому він навів текст повідомлення сімферопольця:

"Щодо визнання території Криму в цьому контракті української … На площі я почув: Росія не виправдала надій, все г …, при Україну було краще. І тут же люди співали гімн після привітання Путіна. Я в шоці. Крим на розриві . Хочуть жити, як при Україну, але кричати при цьому "Росія" … І тут все в а … е, думають, що П. задкує ".

"Звичайно, так вважають не всі в Криму, але я і не ВЦИОМ з його 93-ма відсотками", – уклав Муждабаев.