Україна в найближчому майбутньому може отримати вигоду від так званого Кримського моста.

Подібну думку озвучив експерт і директор українського Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

За його словами, Україна може скористатися “головною гордістю Кремля” в той момент, коли буде повертати Кубань.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Соскін також закликав спостерігати за ситуацією в найближчі два роки, яка буде відбуватися навколо Росії, щоб вчасно скористатися російським “подарунком”.

Крім цього він упевнений, що президент РФ Володимир Путін створив для України “дуже хорошу логістичну транспортну споруду”. Він також додав, що переправа змінила екосистему в Азовсько-Чорноморському басейні, і це грає на руку Україні.

“Якщо вдасться якимось чином врівноважити баланс, то цей міст буде необхідний Україні, оскільки він буде хорошою логістичною транспортною зв’язкою з нашою корінною територією, якою є Кубань”, – запевняє експерт.

Також відзначимо, що Європейський Союз спеціально не протидіяв будівництву Кримського моста. Адже в такому разі їх втручання могло б бути одноразовим і закінчитися разом з припиненням будівництва.

Про це заявив експерт-міжнародник Руслан Осипенко. 

За його словами, тепер же Європа отримала привід для нескінченного введення нових і нових санкцій проти Російської Федерації.

"Його ж не розбиратимуть? Але за нього будуть накладати постійно санкції і обмеження", – пояснив Осипенко.

"Тобто як Росія залізла в Крим – потрапила в пастку. Так само з мостом – побудувала його і знову потрапила в пастку", – підсумував він.

Додамо, що росіяни зіткнулися з новою проблемою через так званий Кримський міст. Справа в тому, що через будівництво залізничного переходу до Кримського мосту один з населених пунктів окупованого півострова виявиться в буквальному сенсі слова відрізаним від цивілізації.

Як з’ясувалося, в рамках будівельних робіт залізничникам необхідно спорудити насип, який перекриє дорогу Керч – Багерове, тим самим відрізавши смт Багерове від прямого транспортного сполучення з іншими населеними пунктами.