Російський журналіст кримськотатарського походження Айдер Муждабаєв запитав у засновника опозиційного руху "Відкрита Росія" Михайла Ходорковського, з чим пов'язана присутність на з'їзді організації росіян, які підтримують анексію Криму, на що опозиціонер дав неоднозначну відповідь, передає Корупція Інфо

За словами Ходорковського, міжнародний статус півострова Крим, а також його повернення у склад України не є пріоритетними завданнями для його політичної сили.

"Російське суспільство хоче вирішувати інші проблеми. Щоб їх вирішити, ми об'єднуємося, незважаючи на відмінності з багатьох питань, що суспільство вважає другорядними. Рішення ж, у разі перемоги демократичних сил, може бути тільки шляхом демократичної процедури або війни. Війна нам всім не потрібна. Вибачте. Може, Каспаров вам був би ідейно ближче", – пише Ходорковський.

У мережі досить негативно сприйняли заяву представника опозиційного руху та припустили, що він і не був політв'язнем путінського режиму, а лише не поділив з президентом Росії гроші.