1450876495_sasha-yanukovich

Вбивство в Криму Михайла Ляшка – прихильника "Юри Єнакіївського" і подільника Ріната Ахметова – може свідчити про переділ власності і кримінальних розборках в близькому оточенні Януковича.

Про це повідомив редактор видання Юрій Бутусов, – інформує Укрінформ, передає Корупція.Інфо.

"Він (вбитий М. Ляшко – ред.) Був одним з прихильників всемогутнього фаворита Януковича -" Юри Єнакіївського "- народного депутата Юрія Іванющенка (Іванющенко був депутатом ВР VI і VII скликань – ред). Був у прекрасних робочих відносинах з Ахметовим. Безпосередньо працював з Сім'єю через Олександра Януковича. Ляшко був деякий час одним з "наглядачів" з контролю над низкою секторів тіньової економіки – торгівлі та контрафактному виробництва підакцизних товарів, у контрабанді ", – написав Юрій Бутусов.

За його словами, убитий кримінальний авторитет "разом з бандою Іванющенко" брав активну участь у придушенні протестів на Майдані і надавав допомогу російської агресії в Україні.

За відомостями Бутусова, підручні "Єнакіївського" – Армен Саргсян, Олексій Чеботарьов і ряд інших бандитів, включаючи Ляшко, заздалегідь залишили територію України і орудують на окупованих територіях під контролем луб'янськіх "кураторів". Вони брали участь в організації антиукраїнських акцій на початку агресії, у вербуванні найманців.

Як вважає журналіст, Ляшко був знищений своїми недавніми кримінальними спільниками, щоб приховати сліди багатьох злочинів і переділити активи і майно, які награбували угруповання "Єнакіївського".

"Бандити почали знищувати один одного. Погано одне – Юрій Іванющенко і раніше спокійно живе за кордоном і користується вкраденими в Україні мільярдами, а Генеральна прокуратура досі не придумала, яке пред'явити звинувачення Іванющенко, щоб оголосити арешт його активів і майна в Україні та по всьому світу ", – пише Бутусов.

За його словами, майно бандитів, включаючи розкішний особняк Іванющенко під Києвом, як і що раніше не арештоване, і не конфісковано в дохід держави.

При цьому, Олександр Янукович спокійнісінько живе в Арабських еміратах, а Рінат Ахметов з державною охороною від спецпідрозділів – у Києві.

fkfkuu fkii gfjgjqqasf