Під час прориву українського кордону екс-президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі нардеп від "Самопомочі" Семен Семенченко і його соратники публічно продемонстрували готовність застосовувати зброю у внутрішньополітичній боротьбі, передає Корупція.Інфо.
    
Популярне: ОБЕРЕЖНО! В Україні діє нова шахрайська схема з обміном валют. Прочитайте, щоб не залишитись без грошей


Таку думку висловив у своєму Facebook ветеран батальйону "Донбас" Олександр Куксенко.

На думку Куксенка, версія про загрозливих всьому існуванню "Руху нових сил" "тітушках", яких нібито привезли на кордон прихильники влади, не витримує ніякої критики. Однак історія з "тітушками" дала привід соратникам Семенченка прибути на кордон зі зброєю.

"Це кокаїнове марення. Мені сумно, коли думаю у кого в голові укладається фантазія про президентських "тітушок", які будуть стріляти в натовп, що допомагає Саакашвілі перетнути кордон. Це все про людське око. Як ви вважаєте, чи знали спецслужби про те, що готується великий автопробіг на кордон? Звичайно знали. Чи знав про це Порошенко? Природно. Тоді виникає питання – заради чого йому відправляти жменьку нещасних "тітушок" туди в зуби бурхливого ​​натовпу? Це ж смішно", – зазначив ветеран "Донбасу".

"Цей фейк про "тітушок" – це казка. Без "тітушок" не було б формального заснування везти на кордон зброю, тому звичайно ж хтось подбав про те, щоб привезти пару "тітушок" для бітія. Насправді демонстративне везіння зброї семенівцям на кордон – це меседж. Це кривавий, мерзенний, безпринципний, цинічний меседж про те, що він готовий застосовувати зброю у внутрішньополітичній боротьбі, посланий в народ", – наголосив Куксенко.

Інтернет-користувачі активно обговорюють пост ветерана батальйону "Донбас".