198162

Члени МВК підписали підсумковий протокол

Криворізька міська виборча комісія затвердила протокол про остаточні результати позачергових виборів міського голови Кривого Рогу, за підсумками яких найбільшу кількість голосів здобув чинний міський голова Юрій Вілкул.

"На засіданні ми затвердили і підписали протокол Криворізької міської виборчої комісії за результатами позачергових виборів міського голови Кривого Рогу. Найбільшу кількість голосів набрав Юрій Вілкул – 74,18%, Семен Семенченко – 10,92%, Світлана Сова – 4,67% і Микола Колесник – 4,36%", – повідомив він.

Як повідомлялося, міська виборча комісія Кривого Рогу оголосила результати першого туру виборів міського голови за підсумками обробки всіх протоколів виборчих комісій.

Нагадаємо, що за підсумками другого туру місцевих виборів, який відбувся 15 листопада 2015 року, перемогу з відривом у кілька голосів отримав Юрій Вілкул, який висувався від "Опозиційного блоку". Його суперником тоді був кандидат від "Самопомочі" Юрій Милобог. За результатами підрахунку голосів Вілкул отримав 49% голосів, Милобог – 48%. ДВК оголосила за підсумками другого туру переможцем Юрія Вілкула. "Самопоміч" активно опротестовувала ці результати і домоглася призначення позачергового голосування. Однак Юрій Милобог відмовився повторно брати участь у виборах, і партія ухвалила рішення висунути кандидатом у мери нардепа Семена Семенченка.