Пасажири поїздів «Укрзалізниці» все частіше скаржаться на, м’яко кажучи, некомфортні умови в них.

Чергове повідомлення про неопалюваному вагоні з’явилося в Facebook. Кременчуцька журналістка Олена Семенова разом з двома дочками вирушила на зимовий відпочинок. Але екстремальні умови їм забезпечили ще в поїзді, пише Політека.

«10 січня під ранок в 11-му вагоні поїзда Харків – Ковель було не втриматися», – написала Олена Семенова.

Щоб хоч якось зігріти дітей і зігрітися самої, їй довелося випрошувати у провідниці додаткові ковдри. А провідниця зігрівалася тим, що всю ніч відбивала лід в тамбурі.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Через соцмережі Олена Семенова звернулася до керівника «Укрзалізниці» Євгену Кравцову: «Доброго ранку, пане Євгене Кравцов. Вам добре спалося, не ікалося?».Про стан туалетів Олена Семенова сказала лише, що у неї руки мерзнуть їх фотографувати.

Також раніше, пасажири поїзда «Укрзалізниці» повідомили про чергову НП. Так, в ніч на 8 січня пасажирам поїзда №249 Чернівці – Київ довелося мерзнути через відсутність опалення в купейному вагоні.

Про це на сторінці в Facebook повідомила народний депутат з посиланням на одну з пасажирок Наталю Кашинський. Вона купила квиток за 320 гривень з Івано-Франківська і отримала місце в другому вагоні.


«За її превеликий подив там дуже дивно працював котел: скільки б вугілля не кидали, а тепла він не давав. При цьому за вікном був тріскучий мороз. В результаті температура всередині не піднімалася вище 10 градусів. Вночі провідник просто втік зі свого вагона, а люди змушені були спати в куртках і шубах, але це мало допомагало, так як протяги з вікон створювали специфічну вентиляцію», – написала нардеп.