Компанія планує здавати в оренду широкий спектр майна – від місць під антени і банкомати до приміщень на вокзалах для, наприклад, кафе.
 

Укрзалізниця починає здавати майно в оренду після трирічної перерви, повідомив глава правління компанії Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

"Укрзалізниця починає здавати майно в оренду. Понад три роки не було жодної такої операції. І це при тому, що компанія – один з найбільших власників рухомого і нерухомого майна в Україні", – написав він.


 
За словами Кравцова, тепер кожен бажаючий може зайти на майданчик державних електронних торгів ProZorro та обрати з переліку, запропонованого компанією, необхідне йому майно.
 
"Укрзалізниця" планує здавати в оренду широкий спектр майна – від місць під антени і банкомати до приміщень на вокзалах для, наприклад, кафе.

"Тепер ніяких "а можна якось вирішити це питання з орендою на вокзалі?". Тільки цивілізована і прозора оренда. Ну й, звісно, гроші в компанію (плануємо сотні мільйонів гривень, але точно зможу сказати вже, виходячи з практики)", – підкреслив Кравцов.

Цей пост викликав схвалення в українських користувачів Мережі.