У селі Повча Рівненської області вчора, 28 серпня, настоятель місцевої церкви, священик Української православної церкви Московського патріархату Віталій Бугу побив протоієрея УПЦ Київського патріархату Олександра Тимощука, передає Корупція. Інфо.

Популярне: Кожен з нас працює з цим приладом !!! На Львівщині стався трагічний випадок з юнаком, прочитайте, щоб не повторити його помилку

Потерпілий священик – настоятель церкви в сусідньому селі Миколаївка, приїхав в Повча, щоб забрати дружину, яка працює в місцевій школі.

«Близько 11:30 я приїхав в школу в селі Повча, оскільки матінка там працює. Чекав її в машині. До машини підійшов священик Віталій Бугу. Він був в підряснику і з хрестом на грудях. Спочатку я не зрозумів, що відбувається. Він почав мене бити. Вибив мені зуб. Кров розбризкалася по салону машини. Священик під час нанесення мені ударів кричав, що це мені за хрещення у нього в приході. Так, я дійсно хрестив своїх прихожан. Так само, як і він хрестить своїх на території мого приходу », – сказав потерпілий.
Отець Олександр написав заяву в поліцію.