Її тіло було пов'язане мотузками, поруч лежав табурет, яким, ймовірно, наносили удари.

У Києві сталося жахливе вбивство на вулиці Чистяківській  (Святошинський район) – кров’ю вбитої жінки умазані стіни квартири.

Подробиці трагедії повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

За інформацією поліції, тривогу забила колега загиблої жінки. Її 52-річна знайома не з’явилася на робочому місці. З цієї причини співробітниця вирішила піти до неї додому, але там виявила труп.

Начальник Святошинського управління поліції Сергій Чернишов каже, що сталося вбивство – на тілі жінки були сліди насильницької смерті. Від чого саме вона померла, встановить судово-медична експертиза.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками правопорушення, передбаченого частиною першою статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Між тим відео з місця вбивства опублікували в Facebook – групі “dtp.kiev.ua”.

“Страшний ранок четверга: “всі стіни в крові, жінка пов’язана, труп … Київ. Чистяківська. Святошин. Вбито жінку. На місці значні сили слідства. Цінуйте життя. Враховуйте що вбити може хто завгодно. Нікому не говоріть про гроші та цінності. У нас можуть вбити навіть за номер з іншої області або за те що авто на рік новіше”, – йдеться у коментарі до відео.