Камалія – одна з найбагатших співачок України. Діапазон її голосу – чотири октави. Зараз зірка заміжня за британсько-пакистанським мільйонером Моххамедом Захуром, з яким має двох донечок – Арабеллу та Мірабеллу, живе у розкішному палаці біля Києва, має власну конюшню, 14 будинків та 22 людини, які працюють на неї. Але не все було добре у житті з дитинства артистки. 

Дитинство білявки, яку називають «українською Попелюшкою», було сповнене переїздів і знущань від рідного батька – Віктора Шмаренкова, який працював військовим льотчиком.

«Так, скажімо, дитинство було чудове, все добре було б, якби не але. Тобто я постійно перебувала в стресовому стані, тому що мій батько бив мою маму. І також переходив на мене. Тому що я плакала, я просила цього не робити. У мене були від портупеї такі прямо криваві крововиливи, синці і все. Батько був садистом. Якщо він входив у лють – все», – говорить зірка.

Саме тому через деякий час, коли Камалія вже стала трохи дорослішою, вона стала ініціаторкою розлучення батьків.

«Так, я стала ініціатором розлучення, тому що я вже боялася, ми з мамою боялися йти додому. Це перетворило життя на пекло просто, як тільки бачили світло у вікні – все, це він вдома, нас уже починало бити і трусити з мамою. Ми і ночували на вулиці, і він з ножем на мене кидався. Якби я не відскочила вчасно…» – пригадує зірка.