Вибухи в окупованому Росією Криму позитивно вплинули на ситуацію на фронті.

Про це розповів речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в телеефірі.

За його словами, завдяки ударам по базах окупантів на півострові активність російської авіації в Чорноморському регіоні зменшилася.

Він зазначив, що окупанти тепер задумалися, яку техніку варто залишити на окупованому півострові, і чи продовжувати там тримати склади з боєприпасами.

“Будь-який аеродром може бути під прицілом наших Збройних сил, вже противник робить коригування… Будь-який аеродром “підскоку” – це необхідність для авіації, особливо тієї, яка не може працювати з далеких відстаней. Серед таких – штурмовики і вертольоти, радіус дії яких невеликий і їм потрібні аеродроми ближче до нашої території”, – розповів Ігнат.

Також він зазначив, що удари по базах окупантів у Криму впливають на моральний дух.

“Технічно вони ще підтягнуть ще літаки, і “гарматного м’яса” у них ще достатньо, щоб підтягнути. Моральний фактор подіяв – вони почували себе “як у фортеці”, що можна безкарно вилітати й завдавати ракетних ударів по українських містах. Тепер вони вже не почуваются безкарно. Це вже не “фортеця”, це українська земля з якої потрібно йти. Цей моральний фактор дуже тисне на всіх окупантів”, – сказав Ігнат.

Раніше ЗСУ визнали свою причетність до вибухів в окупованому Криму. Авіабази на півострові стали ціллю для серії ракетних ударів.