Кримський міст насправді руйнувати вщент не треба, це досить монолітна споруда, тому достатньо пошкодити автомобільне полотно та залізничну колію. Зробити це потрібно так, аби відновлення стало неможливим.

Про це 24 каналу розповів військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко. Він також зазначив, що також потрібно розуміти, що це зона досить щільної роботи ППО окупантів.

Для того, аби було більше шансів нанести удар по Кримському мосту, потрібна мінімальна відстань підльоту ракети до цього об’єкту, каже Коваленко.

На думку військового оглядача, зараз нам не потрібно випускати снаряди будь-як, ми повинні використовувати моменти для атаки саме тоді, коли відстань буде мінімальною.

Коли можна знищити Кримський міст

Цей момент може настати тоді, коли ми звільнимо Запорізьку область і ЗСУ будуть стояти у Мелітополі, Бердянську чи в Генічеську,
– пояснює Олександр Коваленко.

“В такому випадку ми зможемо використати ультиматум – можемо запропонувати використати цей міст, аби вони втекли із Херсонщини та навіть із Криму, бо потім такої можливості вже не буде”, – додає Коваленко.

Кримський міст – дуже важливий для нас із військової точки зору, адже це логістична артерія, яка живить зброєю окупантів, каже фахівець.

“Потрібно розуміти, що понад 80% усього озброєння російські окупанти отримують саме через цей міст”, – резюмує Коваленко.

Генерал Філіп Брідлав, котрий був верховним головнокомандувачем об’єднаних збройних сил НАТО в Європі, висловив своє припущення. Він вважає, що Україна може завдати нищівного удару по кремлю. А допоможуть їй у цьому “Гарпуни”.

Він зауважив, що допомога від Заходу – а саме ракета “Гарпун” – дозволить завдати ефективного удару по ворогові. Нагадаємо, що дальність її влучання – близько 320 кілометрів. Тож у ворога дійсно є всі підстави перейматись за долю Кримського моста.

А генерал-майор Віктор Чумак назвав військові об’єкти окупантів, знищення яких зупинить поповнення боєзапасів.

Український юрист Віктор Чумак озвучив свою точку зору щодо роботи систем HIMARS. Досвідчений військовий вважає, що дані системи залпового вогню настільки своєчасні та ефективні, що російській армії просто нема чим протистояти. Навіть їхні системи ППО проти подібної зброї безсилі. 

Генерал-майор юстиції запасу наголосив на тому, що буквально за кілька тижнів за допомогою HIMARS знищено чимало військових об’єктів окупантів, що підкреслює значущість цієї зброї у війні України з РФ. Свою розповідь про сучасне озброєння, здатне розширити можливості ЗСУ та призвести до перелому ситуації на фронті, Віктор Чумак почав так:

“У західній пресі з’явилася інформація про те, чи можуть нам дати до систем HIMARS боєприпаси, які можуть стріляти не на 70-80 км.” , що ми зараз бачимо, а на максимум (це оперативно-тактичні ракети ATACMS). Я поки що сумніваюся, що вони прийдуть, хоча й абсолютно впевнений, що вони будуть”.

“Для ATACMS вже є цілі. Точно є цілі для цих ракет, і ці цілі абсолютно легітимні, за якими американці не зможуть нам висунути жодних претензій, якщо ми їх (мети – ред.) атакуватимемо. Ці цілі не на території РФ. -перше, це Севастопольська бухта. Разом із Кримським мостом, одна з головних цілей, яку має мати перед собою наше командування. Це допоможе заблокувати поповнення боєзапасу”, – Віктор Чумак назвав важливі цілі, знищення яких позитивно вплине на військову ситуацію.