Польські митники затримали екс-дружину Князєва Вікторію з 650 тис. євро готівки.

22 вересня на автомобільному переході «Рава-Руська – Гребенне» (Україна-Польща) польські митники затримали групу осіб, що перевозила 650 тис. євро без необхідного декларування. Про це пише Діло.

“За інформацією наших джерел, зловмисники покидали Україну на автомобілі марки Мерседес (державний номерний знак – КА0007ВХ)”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, у автомобілі перебували: Вадим Каган, Андрій Посметюк, Боян Малік (громадянин Хорватії) та Вікторія Князєва, 1975 р. н. Остання, за інформацією наших інсайдерів, була за кермом.

Як виявилося, Вікторія Князєва – ексдружина очільника Національної поліції України. У деклараціях за останні три роки Сергій Князєв її не вказував, отже, вони розлучились, принаймні офіційно.

Походження коштів наразі встановлюють польські правоохоронці, четвірка затриманих – досі у них. За отриманою інформацією з української сторони перетин кордону та коридор забезпечувався представниками Прикордонної служби України.

Начальник пресслужби Львівської митниці у коментарі «Ділу» зазначив, що «наразі у них немає жодної офіційної інформаціії».

Люди обурені такою інформацією і коментують даний інцидент:

“Вже всі втікають гниди”, “Накрали гроші”, “Криси розбігаються”