Журналісти “Української правди” помітили другого президента України Леоніда Кучму на відпочинку на Лазурному березі.

На Лазурному березі журналістам вдалося побачити другого президента України Леоніда Кучму. Колишній президент проживав там у маєтку свого зятя Віктора Пінчука.

Після початку повномасштабного вторгнення Кучма прокоментував агресію РФ на 15-й день.

Також на Лазурному березі помітили колишнього народного депутата від партії “Батьківщина” Олександра Табалова та вже колишнього депутата Харківської обласної ради Володимира Скоробагача.

Майже рік тому родина Скоробагача переїхала на Кап-Ферра.
Тоді дочка Скоробагача, повідомила, що її батько виїжджає з країни як волонтер у справах благодійного фонду. Згодом Скоробагач склав депутатські повноваження.

У маєтку біля самого берега також помітили колишню дружину екс-нардепа від “Радикальної партії” Сергія Рибалки Анастасію Байбородіну.

Також за кордоном був Олександр Кацуба – колишній заступник голови правління НАК “Нафтогаз”. З прізвищем родини Кацуб пов’язаний один із найбільших корупційних скандалів часів Януковича – купівля так званих “вишок Бойка”.

Попри заборону виїзду для чиновників та депутатів після скандалів із закордонними відпустками українські посадовці продовжують відпочивати на Лазурному березі.

17 березня у аеропорту Ніцци (Франція) вони помітили нардепа Максима Єфімова (член групи «Відновлення України») у супроводі мера Краматорська Олександра Гончаренка. Туди вони прилетіли із Словаччини, яку відвідували із офіційним відрядженням.

Єфіменко заявив, що прилетів до Ніцци для зустрічі з 10-річною донькою, але заперечив, що прибув разом з Гончаренком. Мер Краматорська також заперечував візит на Лазурне узбережжя.

Однак, коли їм надіслали відео, обидва підтвердили переліт. Гончаренко тоді сказав, що також зустрічався з донькою, яка поступила у Ніцці в університет. 20 березня він повернувся до України.