р.м

«Русский мир» в Донецьку: бензин по 35 грн, чай по 60 грн, віджате авто дружини Мотороли за півмільйона і знущання над російськими казками

Свіжі фотографії з окупованого Донецька свідчать про те, що куди б не прийшов «русский мир», простим людям нічого доброго він не приносить, зате дає можливість збагатитися невеликій купці бандитських ватажків.

Фотопідбірку з окупованого Донецька публікує блогер pauluskp, передає Корупція.інфо.

Заправка.донецк русский мир террористы
Обмінник в донецькому Амсторі. Автор фото пише, що яйця в Амсторі по 22, картопля 10, огірки 65, м'ясо 80-140. Ціни в гривнях.

донецк русский мир террористы

 

Згущене молоко в колишньому АТБ на Ілліча, який під час окупації він став називатися «Першим республіканським супермаркетом».

донецк русский мир террористы
Чай російського виробника по 62 гривні за 250 грам. У Києві такий чай приблизно може коштувати близько 20 гривень.

донецк русский мир террористы


«Обмеження за обсягом покупок – ще таке, а з приводу купюр я не зрозумів, чим їхні старі не влаштовують», – пише блогер.

 
донецк русский мир террористы

У громадському транспорті Донецка.донецк русский мир террористы

«Поляна казок в Донецьку. Одне з найкрасивіших і упорядкованих місць, створених спеціально для дітей, можете подивитися мій фоторепортаж дворічної давності. Але бандитам з «ДНР» на красу, благоустрій та дітей попросту насрати », – пише блогер.

 

 
донецк русский мир террористы

 

Казки, до речі, російські- але «русский мир» такий російський …

Тепер можна хвалитися цим в соцмережах, ніхто слова не скаже – у нього ж автомат.

донецк русский мир террористы

 

Дружина Мотороли похвалилася в соцмережах подарунком від чоловіка на день народження. Машинка за 500 000 гривень. А ви кажете ДНР НЕ процвітає.

донецк русский мир террористы

«Поки жителі« молодої республіки »шукають, де б взяти гроші на крупу, Моторола десь віджав і подарував дружині позашляховик за пів мільйона гривень. Ось це я розумію, історія успіху. Сподіваюся, голодуючі жителі «ДНР» порадіють за свого героя », – пише інший блогер родом з Донецька Денис Казанський.

Теж Донецьк. Не всі згодні з дружиною Мотороли.

 

донецк русский мир террористы