198494

Коментарі народних депутатів в ефірі "112 Україна" на жест Джо Байдена

Сергій Каплін:

Якщо ви перегляньте уважно виступ Байдена, то щоразу, коли він говорив про виклики корупції, він обертався в бік прем'єр-міністра Яценюка, і саме тому він не потиснув руку саме Арсенію Яценюку. Єдиному політику в цьому залі, з перших осіб держави. Я уважно спостерігав, і це було головним, кому потисне руку Байден після закінчення промови. Це дуже серйозний сигнал, і це означає, що більше немає партнерства США і громадянина Яценюка Арсенія Петровича. Його переобрання на цей пост може носити виключно умовний характер.

Антон Геращенко:

Я не бачив, щоб пан Байден обертався до когось. Заклики Байдена боротися з корупцією – це правда, тому що наша країна в світі десь між середніми країнами Африки. Якщо нові правоохоронні органи будуть давати свою правову оцінку, передавати справу до суду, у нас не буде корупції.

 

Михайло Папієв:

Коли віце-президент США робить ось так пальчиком у правий бік, то як сприймати цей жест, я не знаю. Коли він говорить про те, що після двох років правління Арсенія Петровича Яценюка, після подій на Майдані вже два роки минуло, але основна проблема України – це проблема корупції, і при цьому він дивиться в бік прем'єр-міністра України, це викликає деякі підтексти.

Юля Тимошенко:

Особливий акцент був на подоланні корупції… Я думаю, це головний акцент, на який треба звернути увагу. Як було сказано, корупція сьогодні – це найбільший недолік сучасної України, і що корупція в Україні є найбільш вражаючою, гірше, ніж в інших країнах світу. І всі в цей час дивилися, до кого Байден звертається з цією промовою. Нам як країні треба зробити неможливе – щоб ті люди, які уособлюють корупцію, були вилучені як ракова пухлина з нашого життя.

Редакція може не погоджуватися з думками політиків.

PS. Після виступу Байден вирішив покарати свої неконтрольовані пальці.

 

198489