Колишній мер Слов'янська Неля Штепа, яка 20 вересня вийшла під домашній арешт із Харківського слідчого ізолятора після трьох років ув'язнення, не зникла, а знаходиться в місці, вказаному судом.

Про це в коментарі "Обозревателю" розповів адвокат Штепи Дмитро Марченко, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Тіла знайшли на глибині 5 метрів: Історія трагічної загибелі братика і сестрички сколихнула всю Україну. Сльози заливають очі…

"Вона не зникла. Моя клієнтка перебуває в місці, зазначеному в рішенні суду", – сказав адвокат.

При цьому захисник Штепи не став уточнювати, де саме знаходиться це місце. "Я не можу коментувати і розкривати ці відомості".

Відзначимо, що екс-мер Слов'янська володіє будинком у селищі Званівка, яке знаходиться в Бахмутському районі, а також квартирою в районі Машмет у Слов'янську, але журналісти не знайшли Штепу у жодному з цих місць.

Марченко також підтвердив, що 21 вересня його підзахисна відправиться до Харкова для участі в засіданні у своїй справі. Втім, юрист відмовився повідомляти, чи будуть його клієнтку супроводжувати співробітники правоохоронних органів. "Це рішення має приймати Нацполіція", – відповів Марченко.

На питання про те, в якому Штепа настрої після звільнення з-під варти, він відповів: "У бойовому. Можете навіть не сумніватися".