Уряд має провести реформу “Укрзалізниці” та подолати корупцію в галузі, а не підвищувати тарифи на перевезення.

Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу “Україна 24”

“В Укрзалізниці велика корупція, ми бачимо. І що вони роблять? Вони підвищують тарифи на вантажні перевезення, на пасажирські перевезення. Куди йдуть ті гроші, незрозуміло. Рухомий склад не оновлюється, колії не оновлюються, зарплати мільйонні платять членам наглядової ради Укрзалізниці, а самих залізничників скорочують. І сидять там професійні антикорупціонери типу Лещенка, який не зрозуміло, яке відношення має до залізниці, а отримують мільйонні зарплати”, – сказав Ляшко.

На його думку, уряд має негайно провести реформу “Укрзалізниці” та позбавитись корупції в галузі.

“Розраховую, що уряд нарешті займеться проблемами в Укрзалізниці, щоб там і корупції не було, і не закуповували по завищених цінах чи електроенергію через підставні фірми Геруса, от розслідування для НАБУ, чи паливно-мастильні матеріали. А платять за це українці з власної кишені”, – зазначив Ляшко.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський на пресконференції з нагоди першої річниці президентства заявив, що до питання реформи “Укрзалізниці” повернуться через місяць після закінчення карантину, зазначивши, що нині вона існує тільки на папері.