День народження українського письменника Пантелеймона Куліша іронічним постом у соціальній мережі відзначила Юлія Тимошенко.

Рейтинговий український політик запропонувала застосовувати до нинішніх злодіїв метод, який ще 100 років тому був описаний класиком в оповіданні "Про злодія в селі Гаківниця". Таку ідею вона озвучила на своїй сторінці у Facebook.

Там чоловік, який нажив свої статки крадучи все, що погано лежить – коней, корів, свиней, різне зерно, чужий урожай – не може зупинитися навіть ставши заможним. Нарешті, громада ловить його на пограбуванні церкви в рідному селі. Але замість того, щоб тягати злочинця по судах і чиновниках, придумує власне покарання – змушує безкоштовно зустрічати всіх подорожніх, даючи їм їжу і притулок.

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України

"Як на мене – прекрасна ідея! Куліш міг би бути генеральним прокурором і суддею Верховного суду одночасно. Наші вітчизняні злодії або тікають в Монако (або в Москву), або відкуповуються за допомогою хабарів. А краще б зробити за Кулішем. Спіймали тебе на корупції – повинен все життя утримувати лікарню, школу, малозабезпечених і так далі", – запропонувала Тимошенко.

"Принаймні, користі від цього було б значно більше, ніж від сучасного показового цирку під назвою "боротьба з корупцією", – написала лідер "Батьківщини".