У курортному місті Кирилівка Запорізької області 9 серпня сталася трагедія – 18-річний хлопець потонув на очах у своїх батьків, купаючись в штормовому морі.

Чоловік разом зі своєю дівчиною вирішив скупатися, незважаючи на шторм в районі Степок. Велика хвиля накрила пару і вдарила її об каміння. Дівчину вдалося врятувати, а тіло хлопця шукають водолази, також задіяний рятувальний вертоліт.

Свідками загибелі хлопця, першокурсника мелітопольського інституту, стали його батьки, які перебували на березі.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Нагадаємо, нещодавно на одному з курортів Азовського моря рятувальники встигли витягнути з води жінку, яка втратила сили і вже починала тонути. Інцидент стався в селі Приморський Посад: жінка попливла за кругом, який вітром віднесло в море – відпливши від берега на 800 метрів, вона зрозуміла, що втрачає сили і не зможе повернутися назад самостійно. Жінка почала подавати знаки руками, просячи про допомогу, які помітили рятувальники й оперативно витягли постраждалу з води.

Також варто нагадати, що всього за одну добу 6 серпня на українських водоймах загинула 21 особа, і серед них п'ятеро дітей. У той же день повідомлялося, що з початку року на водоймах країни потонуло 808 осіб, з яких 84 дитини.