пол

Викладач поліцейської академії у Львові Сергій Хараху написав доповідну на курсанта за його агресивну гомофобську позицію

Про це пише Еспресо.TV з посиланням на повідомлення викладача в Facebook, передає Корупція Інфо

Сергій Хараху описав випадок, який стався на лекції для нових полійцейських.

"Один із курсантів під час обговорення побиття пари ґеїв на Хрещатику заявив: "Я би так само двічі їм з ноги завалив!" на уточнююче питання, скільки ударів він би наніс, курсант відповів, що поки вони не пішли, а якби не хотіли йти – їх би відволокли", – написав викладач.

На основі цих заяв курсанта, а також неодноразових упереджених жартів етнічного та гендерного характеру, схвалення дискримінації Хараху написав службове подання на невідповідність курсанта для роботи у новій поліції.

Пізніше Сергій Хараху опублікував у Facebook текст доповідної:

"22 вересня 2015 року слухач групи …. А. (дані не розголошую з метою захисту від переслідувань) під час занять висловив своє бажання повторити злочин проти представників ЛГБТ-спільноти, який був розглянутий на занятті як приклад злочинної поведінки. На мої запитання щодо ступеню тяжкості травм, які б завдав цей слухач жертвам, він заявив, що це були б дії без обмеження жорстокості. Своєї помилки він не визнав. Подібні упередження висловлювались і на попередніх заняттях у вигляді жартів, вигуків або фраз з місця під час обговорень. Вважаю таку поведінку такою, яка не гідна працівника Нової поліції, та заявляю про професійну непридатність слухача курсів А. Дата підпис."