Першочергова мета Росії, наголосив лідер «Народного фронту» – пом’якшити санкційний режим Росія уникає міжнародних переговорів з відновлення територіальної цілісності України, оскільки має намір продовжувати агресію

На цьому етапі агресія полягатиме у прямому втручанні у вибори в Україні, масштабній інформаційній пропаганді і спробі здійснити політичний реванш в нашій державі завдяки своїй прямій агентурі.

Про це заявив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у своєму дописі на Facebook по завершенні зустрічі зі Спеціальним представником Державного департаменту Сполучених Штатів з питань України, послом Куртом Волкером 14 вересня.

Култ Волкер заявив, що США, буде підтримувати Україну у будь-яких питаннях, пов'язаних з суверенітетом нашої держави.

Арсеній Яценюк підкреслив, що цінує принциповість і чіткість позиції Курта Волкера щодо цих питань:

 «Ми предметно обговорили стан міжнародного переговорного процесу з врегулювання, і актуальні проблеми безпеки, і ряд внутрішніх політичних питань в Україні».

«Усіма силами Росія намагається зламати єдність і консолідованість демократичних союзників проти її агресії. Значну тривогу викликають спроби Кремля повернути свою делегацію до Парламентської асамблеї Ради Європи. Тиск відчувається й на інших фронтах», – написав він.  

Першочергова мета Росії, наголосив лідер «Народного фронту» – пом’якшити санкційний режим. «Важливо не допустити навіть шансу для цього», – підкреслив Арсеній Яценюк. 

Політик додав, що на зустрічі також обговорили спроби Росії зламати єдність союзників і повернути російську делегацію у ПАРЄ.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Як відомо, зараз ПАРЄ має право накладати санкції на делегації тих країн, які грубо порушують принципи Ради Європи. На цих підставах у 2014 і 2015 роках ПАРЄ обмежувала в правах російську делегацію.

У 2016 році Росія перестала брати участь в роботі асамблеї і не передавала в Страсбург перелік своїх депутатів, уникаючи таким чином підтвердження санкцій. Робота Росії у всіх інших органах Ради Європи тривала.

Представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба заявляв, що Рада Європи готова обмежити свої повноваження для повернення російської делегації до складу Парламентської асамблеї.