саа

Саакашвілі вважає, що Квіташвілі не зміг зорієнтуватися в українській системі охорони здоров'я

Олександр Квіташвілі повинен залишити пост міністра охорони здоров'я України. Про це сьогодні заявив голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Михайло Саакашвілі, передає Корупція.Інфо

"Що стосується Міністерства охорони здоров'я. Олександр Квіташвілі працював у Грузії в системі, яка була централізованою і де була чітка координація, і чітка політична воля. З самого початку я був впевнений, що йому буде важко зорієнтуватися в українській системі. Він розробив дуже важливі законопроекти, але вони так і залишилися в Комітетах Ради і я не бачу можливості ухвалити їх найближчим часом", – заявив Саакашвілі."Я до нього дуже добре ставлюся. І саме за це, і про це я йому говорив особисто, час залишити посаду міністра, і ми всі повинні знайти людину більш агресивного, з іншими політичними навичками, який доведе до кінця те, що він (Квіташвілі – ред.) почав. Зокрема заміну старої корумпованої системи на щось сучасне", – зазначив Саакашвілі.

Голова Одеської ОДА також додав, що в лікарнях Одеси процвітає хабарництво.

"Я можу розповісти вам про ситуацію з охороною здоров'я в Одесі. Стара система розпадається, а новою люди незадоволені. У лікарнях процвітає хабарництво та інші побори і замість того, щоб покращитися, ситуація погіршується і ми бачимо це кожен день", – сказав він.

Нагадаємо, фракція "Блоку Петра Порошенко" пропонує фракціям коаліції розглянути питання відставки міністра охорони здоров'я України Олександра Квіташвілі.