На захоплених РФ територіях Запорізької області посилюється партизанський рух, розповів мер окупованого Мелітополя Іван Федоров.

Він також повідомив, що російські загарбники воліють заздалегідь залишати свої позиції, побоюючись зустрічі з бійцями ЗСУ, повідомляє Канал 24.

“Звичайно, окупанти звіріють. Вони не готові воювати. Дезертирство йде повним ходом”, – підкреслив міський голова.

Федоров додав, що нещодавно в Якимівці 60 росіян покинули свої позиції, тому що просто бояться воювати.

Нагадаємо, що міський голова Мелітополя Іван Федоров каже, що недільними обстрілами ЗСУ знищено військову базу окупантів на Мелітопольському аеродромі.

Про це розповів він в ефірі національного телемарафону 3 липня, повідомляє Українська правда.

“Можна сказати, що Мелітопольського аеродрому як військової бази рашистів уже не існує: з третьої ранку після перших обстрілів вони почали евакуювати весь особовий склад звідти, після другого масованого обстрілу – о шостій ранку – вони почали евакуювати всю техніку, яка вціліла. Це робили сьогодні до 9-10 ранку, а після того не було вже жодної людини на військовій частині нашої транспортної авіації, яка була захоплена рашистами. Сподіваємось, що вони більше ніколи туди не повернуться”, – заявив Федоров.

За словами міського голови, ще кілька годин після ранішніх обстрілів на цій базі була детонація, але на щастя, не постраждав жоден цивільний мешканець.

Російських загарбників же, за даними мера, постраждало кілька десятків.

Крім того Федоров повідомив, що ввечері був ще один обстріл неподалік Мелітополя в смт Мирне, де вороги також захопили територію колишньої військової бази. Після цього росіяни теж почали вивозити звідти свою техніку.