Правоохоронці затримали підозрюваного у справі вбивства Юрія Вербицького викрадення Ігоря Луценка.

Про це повідомляють адвокат Євгенія Закревська, екснардеп Ігор Луценко у Facebook.

Пряма мова Закревської: “Хороша новина. Щойно затримали підозрюваного у справі вбивства Юрія Вербицького викрадення Ігоря Луценка – тітушку Сергія Мисливого”.

Про час і дату обрання запобіжного заходу повідомимо, як тільки буде відомо. Раджу сходити на це засідання – буде дуже цікаво. Там прям детективна історія. Тримаймо кулачки, далі буде, – повідомила адвокат постраждалих.

Пряма мова нардепа Луценка: “Його роль – більше, ніж звичайного тітушки-піхотинця. Щось типу заступника командира групи захоплення. Мав, за версією слідства, стосунок до безпосередньо викрадення нас з Вербицьким на території Олександрівської лікарні вночі 21 січня 2014 року.

Мисливий працював на постійній основі у групі “спиртового короля” Чеботарьова, котра займалася силовими акціями проти майданівців, отримував за це гроші, а також йому винаймали “службову” квартиру”.

Ще 28 лютого Офіс генпрокурора повідомляв, що у справі про викрадення Юрія Вербицького та Ігоря Луценка під час подій Євромайдану у 2014 році повідомлена підозра «учаснику злочинної організації, дії якої в період січня-лютого 2014 року були спрямовані на насильницьку протидію мирним акціям протесту, викрадення та катування її активних учасників».

Нагадаємо, у січні 2014-го у період Євромайдану Ігор Луценко і Юрій Вербицький були викрадені невідомими з території Олександрівської лікарні і вивезені за місто. Після тортур їх кинули в лісі. Вербицький від отриманих травм помер.

У МВС заявили, що активні учасники викрадення Луценко і Вербицького переховуються від правосуддя у Криму, а безпосередній керівник викрадення – громадянин Неживов.

Олексій Чеботарьов – кримінальний авторитет та, як його називали, король контрабанди і алкоголю за часів Януковича. Під час Революції Гідності створив злочинну організацію, яка нападала на майданівців, викрадала їх та катувала.

Як повідомляють джерела в ОП, Зеленському вже доповіли про успішно проведену операцію, президент в курсі справи.