Верещук заявила про серйозний конфлікт між Володимиром Зеленським та Рінатом Ахметовим. Бізнесмен готує переворот у державі.

Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих території України Ірина Верещук в ефірі програми “Свобода слова на ICTV” оголосила, що олігарх Рінат Ахметов кинув виклик президенту України Володимиру Зеленському та Українській державі зокрема.

Верещук зазначила, що вона якісно виконує свої прямі обов’язки, буває на територіях Луганщини та Донеччини, спілкується з населенням цих областей. Зовсім недавно жінка повернулась з міста Щастя Луганської області.

Нардепка повідомляє, що місцеве населення дуже занепокоєне бажанням Ахметова відімстити Зеленському, адже це може призвести до того, що ТЕС закриють і місто посеред зими залишиться без опалення, а частина працівників ТЕС і без роботи.

Верещук вважає, що зараз цих людей можна назвати фактично в’язнями. 60 тисяч  невинних жителів Донеччини та Луганщини можуть опинитись у жахливій ситуації.
 

“У результаті, коли ми говоримо про об’єднання, то товариш Ахметов, як найбагатша людина в країні, яка має капітал та вплив, має розуміти, що це ще й відповідальність. Сукупність обставин і тих викликів, які є, і така політика, яку проводить Ахметов, – це не мудро”, – зазначила Верещук. 

На запитання ведучого про те, яку саме політику веде Рінат Ахметов Верещук відповіла, що тут мова йде про медійну, інформаціїну та політичну складові, коли олігарх завдає удару всій країні, вирішуючи свої питання зі Зеленським. 

Своєю чергою, політична експертка Олена Броницька в інтерв’ю виданню “Коментарі” заявила, що президенту України Володимиру Зеленському не варто чекати на бізнесмена Ріната Ахметова “на чайок” в Офіс президента, незважаючи на його публічне запрошення на прес-марафоні.

Вона зазначила, що Ахметов, звичайно, відповість Зеленському, але тільки не особисто, а через підконтрольні йому ЗМІ.

Експерт назвала два важливі моменти, на які варто звертати увагу в ситуації, що склалася.

По-перше, президенту не варто очікувати появи Ріната Ахметова на Банковій для відвертої розмови.

А, по-друге, варто очікувати на посилення критики влади з боку афілійованих з Ахметовим ЗМІ, зокрема, у більш жорсткій формі з ефірів телеканалу “Україна 24”.

“Рінат Ахметов – це та людина, яка не дозволить до себе подібного відношення, тому що Володимир Олександрович в очах суспільства, і не тільки в очах суспільства, а й загалом завдав великої образи Ахметову. Всім відомо, що його акції, доки тривала прес-конференція Зеленського, дуже впали. Тому я думаю, що, як кажуть у народі, “буде отвєточка” з вуст Ахметова”, – зазначила Олена Броницька.