132132

У селищі Велика Новосілка, що в 80 км від Широкино (Донецької області), місцевий чиновник звинуватив у фашизмі дитини-школяра, батько якого воює разом з батальйоном "Донбас".
Про це у Facebook розповів журналіст Андрій Цаплієнко. Новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на Обозреватель
За його словами, батько скривдженого чиновником-сепаратистом дитини справжній герой.

"Петро Салама героїчний чоловік. Своїм" КРАЗом "він не раз прикривав побратимів з" Донбасу "в Широкино. Петя водій. Прикривав" КРАЗом ", значить, прикривав собою. Його машина чимось схожа на друшляк – стільки в ній дірок від куль да осколків. Його сім'я в тилу. Але неглибокому. Селище Велика Новосілка у вісімдесяти кілометрах від Широкино. І ось сьогодні, коли Петя тільки-тільки вийшов з Широкино, йому подзвонили з дому. Хороших новин він не почув. А почув він ось що. Його дитині-школяру місцевий чиновник від освіти заявив: "Не знав, що твій батько воює за фашистів!" ", – передає журналіст і публікує фото самого Петра Салам і його" Камаза ", пробиті кулями.
Журналіст упевнений, що зганяти злість на дітях і рідних бійців – це просто низько.

геройй 

"Побутовий сепаратизм – це недуга збиткових, недалеких і мстивих людей. Але страждають від нього не вони, а ті, хто їх оточує. Господа латентні ватники та побутові сепаратисти! Якщо ви хочете самоствердитися, то робіть це не за рахунок дітей, а телефонуйте безпосередньо в батальйон "Донбас". І, повірте, там знайдуть потрібні слова, щоб вам відповісти ", – упевнений Цаплієнко.