Очільник російського зовнішньополітичного відомства Російської Федерації Сергій Лавров прокоментував нещодавню заяву Олександра Турчинова, секретаря Ради національної безпеки та оборони України про те, що силам антитерористичної операції просуватися на Донбасі, Російський високопосадовець вважає, що таким чином офіційний Київ відмовляється від виконання Мінських домовленостей, – передає Корупція Інфо

Популярне: Отруєння чадним газом у Львові! Будьте обережні!

 

«Зміст заяви пана Турчинова свідчить лише про те, що українська влада вже відмовилася виконувати саме ту частину підписаних у Мінську домовленостей, у якій мова йде про гарантування безпеки. Крім того, та частина невід’ємна для вирішення усіх інших питань», – наголосив Сергій Лавров, слова якого процитували журналісти «Інтерфаксу». Крім того, головний дипломат РФ дав свою оцінку новині про вірогідність вже найближчим часом контактів керівників країн «нормандської четвірки». Сергій Лавров висловив думку, що дане питання буде одним з найбільш серйозних під час обговорення. 

Напередодні Олександр Турчинов заявив, що в українських військових, які беруть участь в АТО, немає іншого шляху, крім як метр за метром переможно просуватися до кордону.