путя2

Поліція російського міста Курськ порушила проти лівого активіста Сергія Лаврова, який модерує співтовариство “Путін – ху..ло в квадраті” в соцмережі Вконтакте, справу про образу президента країни. Про це Лавров повідомив на своїй сторінці в соцмережі Вконтакте, повідомляє Корупція Інфо.

За статтею 319 КК (образа представника влади) йому загрожує до року виправних робіт. Сергія Лаврова хочуть притягнути до відповідальності за образу Путіна.

Лаврову інкримінується написання того самого тексту, за репост якого влітку в Краснодарі завели справу проти Дарії Полюдової, активістки Об’єднаної комуністичної партії і організатора Маршу за федералізацію Кубані.

Допис, опублікований в співтоваристві “Путін – ху..ло в квадраті” 8 серпня 2014, свідчив: “Путін, ти заї#ав зі своїми дружками олігархами. Ми, вільні громадяни Росії, говоримо тобі: йди на х#й. Хто хоче послати Путіна на х#й – ставте тут лайк. Якщо ви проти російської влади – тоді вступайте сюди. Перепост вітається!” Курський активіст прямо визнає, що саме він написав цей текст. 

лар