Ані Лорак – українська співачка, яка активно будує кар'єру у Росії. Поки наші воїни гинуть на Сході співачка не гребує товариством російських зірок і російськими преміями.

Так нещодавно на музичній премії Муз-ТВ Лорак отримала статуетку за найкраще концертне шоу – Діва.

У своєму блозі в Інстаграм Лорак поділилась відеороликом з церемонії нагородження. Кароліна на вручення премії прийшла з донькою Софією і своїм найближчим другом Сергієм Лазарєвим.

Вони разом сиділи у залі і дочка Софія міцно тримала і маму і Лазарєва за руку. Співак не відходив ні на мить від своїх чарівних супутниць.

"Краще концертне шоу! Спасибі @muztv і @arman_dav! 🙌🏼 Спасибі кращому режисеру @olegbondarchuk! Спасибі всій моїй команді @anilorak_team і кожному, хто брав участь у створенні #шоу Діва! 🙏🏼 Спасибі моїм улюбленим глядачам!", – поділилася радістю Лорак.

Лорак і Лазарєву давно приписують романтичні відносини і черговий спільний вихід не став виключенням, а породив ще більше чуток.

"Лазарєв вас звичайно любить безмежно !!❤️", "ДОБРЕ ВИГЛЯДАЄТЕ З ЛАЗАРЄВИМ😂😍😍І донька тримає вас обох за руки)))", "Лазарєв тримає вашу дочку за руку ) це так мило )))", "Лазарєв вас так любить❤️ Як він за вас щиро переживає і радіє😍".", – відзначили шанувальники.