Дружина відомого музиканта Сергія Бабкіна Сніжана повідомила, що їх старший син Артур, який недавно на тренуванні зламав руку, потрапив в реанімацію. Тривожною новиною вона поділилася на своїй сторінці в Instagram, опублікувавши фото з лікарні.

Сніжана розповіла, що Артур зараз знаходиться в палаті реанімації Харківської обласної дитячої лікарні. Щоб уберегти батьків від подібних ситуацій, вона детально описала їх біду і закликала не займатися самолікуванням.

Каже, що захворювання почалося проявлятися ще в п’ятницю, а в неділю кашель посилився, з’явився нежить.

«Понеділок- додалася температура 38,5. Вночі – температура вище 41. Я сказала, що викликаю швидку. Артур мене відрадив, температуру збили Нурофеном + 10 хв прохолодною ванною (30 градусів). Вівторок – кашель, нежить, температура 38,5-39,5. Збиваємо. Викликали на будинок медсестру для аналізу крові. Сьогодні вночі температури не було. Вранці каже, що боляче кашляти, боляче дихати – болить живіт », – розповіла Бабкіна.

Вона викликала лікаря, який негайно відправив Артура в лікарню, де у хлопчика виявили запалення легенів і помістили в реанімацію.

«Артур ледве дійшов від машини до дверей поліклініки, дихати важко! Зробили рентген запалення легенів з ускладненням. Вражено декілька сегментів легені. Швидко забрали в реанімацію. Зараз він знаходиться в палаті в реанімації під наглядом. Потрійна доза антибіотиків. Постійний контроль», – поділилася Сніжана.

Вона також закликала всіх вчасно звертатися за медичною допомогою. У нинішній ситуації з коронавірусом це особливо актуально.