Сьогодні стало відомо, що 2 червня при виконанні бойового завдання загинув український пілот Владислав Савельєв, якого всі знали за позивним Nomad.

Про це повідомили в Повітряних силах ЗС України.

На момент повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну Владислав Савельєв перебував у тривалому відрядженні за кордоном, але, дізнавшись про початок війни, він миттєво повернувся на Батьківщину й одразу став на її захист.

«Він був прекрасною людиною. Хорошим другом, чоловіком, батьком, сином своїх батьків і України. Навіть перебуваючи в довгому відрядженні за кордоном, він рвався в бій як ніхто, щоб захищати свою Україну, бо не міг спокійно спостерігати здалеку», — написав його друг Дмитро Шкаревський на сторінці в Facebook.

 

“Його найбільшою мрією після нашої перемоги-відправитись з друзями та сімʼєю у Норвегію. Ми з вами зможемо здійснити його мрію нажаль посмертно. Його прах буде розвіяно над фіордом Норвегії

Влад… я досі не можу повірити, в те що Тебе вже з нами немає! Ти для мене назавжди залишишся дуже близьким другом! Вічного Тобі польоту”, – нестримуючи горя додав Дмитро Шкаревський.

В українського героя залишилася дружина та маленька донька.

Вічна слава кожному українському герою, що віддвав своє життя за нашу рідну Україну. Герої не вмирають!