До останнього часу Петру Порошенку не вистачало політика, який за своєю одіозністю та негативом міг не лише викликати відразу, але і являв собою реальну силу, якої б боялися.

Про це у своєму відеоблозі розповів нардеп Сергій Лещенко.

"На таку роль розглядали керівника "Опозиційного блоку" Юрія Бойка, але влітку цього року наче подарунком долі для Порошенка стало повернення Медведчука, який сильніший за Бойка харизмою та має набагато сильніший подразник, ніж корупційні оборудки з вишками чи газовими посередниками "РосУкрЕнерго", – сказав Лещенко.

За його словами, Медведчук, який є членом родини Володимира Путіна, справді здатен викликати у частини громадян відчуття непідробної тривоги через входження до політики агенту явного проросійського впливу. І тепер Порошенко та Медведчук цинічно користуються ситуацією для створення штучної конфронтації, отримувати політичну вигоду від якої будуть обидва політики.

Окрім того, як зазначив Лащенко раніше, якщо розслідування Financial Times про природу статків Віктора Медведчука підтвердиться, то виходить, що тепер за російські гроші він рветься до влади в Україні.

І робить це при повній бездіяльності нинішньої влади, яка обдарувала його регаліями посередника в переговорах, яка подарувала йому право літати в Росію прямим авіасполученням і надала можливість його друзям безперешкодно захопити цілі ринки в Україні – як то ринок автомобільного газу або дизеля.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

"Від себе додам, що раніше Медведчука називали посередником при продажу половини акцій іншої промислової групи України – Індустріальний союз Донбасу. І покупцем цього активу теж виявилися структури, пов'язані з російським "Зовнішекономбанком". Таким чином, є підстави стверджувати, що Медведчук не просто сповідує принципи "русского мира" в політиці. Не можна виключати, що він отримує щедре фінансування з Росії – "чайові" за продаж української промисловості структурам Кремля", – вважає політик. 

На його думку, реванш Медведчука в українській політиці – це не лише змова по лінії Порошенко – Медведчук. Це трикутник Порошенко – Медведчук – Путін. Тим більше, що нинішній президент теж починав політичну кар'єру в рядах партії Медведчука СДПУ(О).