Лещенко

Народний депутат від партії "Блок Петра Порошенка" Сергій Лещенко заявив, що глава МВС Арсен Аваков і народний депутат Микола Мартиненко організували стеження за ним.

Про це Лещенко розповів в інтерв'ю DW, передає Корупція Інфо

"Я відчуваю, що перебуваю під незаконним стеженням з боку правоохоронних органів, зокрема, прослуховування мобільних телефонів. Збір інформації, щодо мене, з метою з'ясування джерел моєю інформацією, а також подальшої дискредитації, якщо їх будуть цікавити подальші дії в тій кампанії, яку вони задумали ", – розповів Лещенко.

Він вважає, що Аваков і Мартиненко об'єднали зусилля проти нього, так як вони стали фігурантами публікації Лещенко.

"По-перше, вони члени однієї фракції, однієї партії" Народний фронт ". Вони роблять спроби нівелювати мої викриття у кримінальній справі за Мартиненко в Швейцарії. За його зловживання в урановій і титанової галузях. І з перекладу їхнім однопартійцем, народним депутатом Ігорем Котвицького 40 млн доларів в Панаму ", – розповів Лещенко.

Як повідомляв "Апостроф", раніше Лещенко заявляв, що що проти нього і його колег журналістів, які пишуть про корупцію в оточенні прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, планується розгорнути масштабну кампанію чорного піару.