У середу, 1 квітня, унаслідок нещасного випадку не стало завідувачки поліклінічним відділом Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті Ліліани Александер. Вона та її 33-річний син Остап загинули від чадного газу.

Про це йдеться на сторінці Українського лікарського товариства у Facebook.

«Талановитий та успішний лікар, член лікарського товариства, завідувач поліклінічного відділення у Клінічній лікарні Львівської Залізниці. Бракує слів, аби описати увесь смуток і жаль. Наша лікарська спільнота у цей скорботний час розділяє біль важкої втрати. Українське лікарське товариство у Львові висловлює щирі співчуття родині та близьким», – зазначається в дописі.

Трагедія трапилася близько 11 год вечора в будинку на вулиці Кондукторській. Там лікарка мешкала зі своєю родиною. Її батьки теж отруїлися чадним газом. Вони перебувають у важкому стані в реанімаційному відділенні львівської лікарні.

«Все, що було сонячним у цьому житті, – це Ліліана Романівна. У ній завжди було стільки радості, щирості, турботи. Вона піклувалася усіма, крім себе. Для нашого відділення вона була як мама: деколи наодинці посварить, але перед іншими захистить. Її любили усі: персонал, пацієнти. У своєму синові Остапові душі не чаяла, він був у неї одинак. У нього вдовою залишилася молода дружина, – розповідає LMN колега Ліліани Александер Наталія Яворська. – Ліліана була дуже палкою парафіянкою. Завжди допомагала храмам, їздила з людьми на прощу. Тепер не знаю, як ми усі без неї будемо».