Один з ватажків бойовиків ДНР, командир бригади "Восток" і так званий "секретар Радбезу республіки" Олександр Ходаковський розповів про умови, при яких Донбас може повернутися до складу України.

Про це Ходаковський сказав в інтерв'ю Фонтанке.ру, передає Корупція Інфо.

За його словами, є набір умов, при яких так звана "ДНР" буде готова повернутися до складу України, але нинішній пакет, який Україна може запропонувати, бойовиків абсолютно не влаштовує.

Зокрема, тому, що цим пакетом не гарантовано безпеку бойовиків.

"Зрозумійте правильно: ми відповідальні за тих людей, яких повели за собою. Якщо ми не зможемо гарантувати для них навіть просто безпеку, що є базовою потребою будь-якого суспільства, в такому випадку, про що ми можемо говорити? Ми будемо говорити не про те, що Росія нас "зливає", ми будемо говорити про те, що ми "злили" своїх людей ", – сказав Ходаковський."Якщо луганські роблять заяви, що вони готові віддати ділянку кордону під контроль українським прикордонникам, і виправдовуються, розповідаючи, що це відбудеться тільки з часом, то ми – так, ми готові на будь-які розумні діалоги, на будь-які розумні, влаштовують нас домовленості. Але ми не будемо підписуватися під жодним документом, який завдає нам прямий збиток ", – додав ватажок бойовиків.

"Зрозумійте правильно, що за ту політику, яку ми сповідуємо, ми часто гнані і побиті. Тому що народ зазвичай достатньо радикально налаштований. Але ми-то повинні враховувати побажання двох сторін: з одного боку – народу, з іншого боку – верхніх політичних влади , які над нами домінують. Тому ми, іноді, скриплячи зубами, приймаємо для себе риторику Мінська і починаємо її здійснювати, формуючи громадську думку, але в той же час … Ми ходимо ногами по землі, їмо плоди землі, але дихаємо щось ми повітрям ", – додав Ходоровський.